Elloise Nordkvist
Pastor och föreståndare
elloise@pingsthelsingborg.se
0707-584587

David Neljesjö
Pastor med ansvar för social verksamhet
david@pingsthelsingborg.se
0725-674372

Jonathan Zethson
Pastor med ansvar för ungdom 
jonathan@pingsthelsingborg.se
0791-424955

Barbro Nielsen
Verksamhetsansvarig senior
barbro@pingsthelsingborg.se
0707-546000

Anne-Margret Norberg
Barnledare
annemargret@pingsthelsingborg.se
0709-478949

Samuel Bälter
Ordförande, Pingst Helsingborg
Ordforande@pingsthelsingborg.se
0737-146455

Emma Leijon
Musikansvarig 
emma@pingsthelsingborg.se
0768-673802

Daniel Nielsen
Teknikansvarig   
teknik@pingsthelsingborg.se
0707-982547

Kenneth Pettersson
Ansvarig uthyrning  
uthyrning@pingsthelsingborg.se
0708-195730

Rebecka Everland
Butiksansvarig Second hand Gåsebäck
rebecka@pingsthelsingborg.se
0761-161339

Emelie Nyström
Vik. ekonomi & administration
Arbetsledare Second Hand Gåsebäck
ekonomi@pingsthelsingborg.se 
0761-161349
emelie@pingsthelsingborg.se
0735-142141

Emma Edman
Arbetsledare Second Hand
emma.edman@pingsthelsingborg.se

Adress:

Gåsebäcksvägen 10
252 27 Helsingborg

Hitta hit