Elloise Nordkvist
Pastor och föreståndare
elloise@pingsthelsingborg.se
0707-584587

Gustaf Nyström
Pastor med ansvar för social verksamhet
gustaf@pingsthelsingborg.se
0725-674372

Barbro Nielsen
Barnadministratör
barbro@pingsthelsingborg.se
0707-546000

Anne-Margret Norberg
Barnledare
anne-margret@pingsthelsingborg.se
0709-478949

Renée Dahl
LP-ansvarig
lp@pingsthelsingborg.se
0761-029436

Joel Bäckfrost
Administration och ekonomi
ekonomi@pingsthelsingborg.se
0761-161349

Samuel Bälter
Ordförande, Pingst Helsingborg
samuel.balter@gmail.com
0737-146455

Kenneth Pettersson
Ansvarig uthyrning  
uthyrning@pingsthelsingborg.se
0708-195730

Gabriella Sundberg
Butiksansvarig Second hand Gåsebäck
gabriella@pingsthelsingborg.se
0761-161339

Emelie Nyström
Arbetsledare Second Hand Gåsebäck
emelie@pingsthelsingborg.se
0735-142141

Adelina Stark
Arbetsledare Second Hand Gåsebäck
adelina@pingsthelsingborg.se
0735-142141

Classe Klevsäter 
Chaufför Second Hand Gåsebäck
secondhand@pingsthelsingborg.se
0761-160045

Christoffer Jenssen
Butiksansvarig Second Hand Söder
christoffer@pingsthelsingborg.se
0761-161399

Amalia Lägermo
Arbetsledare Second Hand Söder
amalia@pingsthelsingborg.se
0761-161399

Adress:

Gåsebäcksvägen 10
252 27 Helsingborg

Hitta hit